Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

TÜRÜT’TEN GEÇMİŞE VEFA GELECEĞE SAYGI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, geçmişe vefa geleceğe saygı anlayışla geçmiş dönemde Merkez İlçe ve İl teşkilatında görev alan teşkilat mensuplarını ziyaretlerine devam ediyor.

Teşkilat ziyaretlerinde Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’e Merkez İlçe Başkan yardımcıları Mehmet İbuk, Sinan Eyüpoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Tevfik Çakır ve Yasin Oktay eşlik etti.

Başkan Türüt ve beraberindeki ekip ziyaretlere geçmiş dönem İl ve İlçe teşkilatlarında görev alan, Yunus Öksüz, Selim Kandemir, Cihat Koç,  Şafak Kazmaz, Osman Kulak, Hızır Yılmaz Türüt, ve Dursun Ferhat Okur’u iş yerlerinde ziyaret ederek devam etti.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, ziyaretler sırasında yaptığı konuşmasında: “Bizim teşkilatçılık anlayışımızda eski yeni kavramı olmadığı için geçmişe vefa geleceği saygı anlayışı hakimdir. Biz teşkilat mensuplarımızla her zaman bir aradayız. Makamlar mevkiler yönetimler değişir, bugün var olan yarın teşkilat içinde aktif rol almayabilir  ama teşkilatçılığa devam ederler. AK Parti’nin bugünlere gelmesinde pay sahibi olan herkesin başımızın üzerinde yeri vardır. Bizim partimiz bugün geldiği  noktaya  çok zor yollardan geçerek ulaşmıştır. Bu anlamda,  teşkilatlardaki dostlarımızla bağlarımız bugün oluşmadı, geçmişten gelen sıkı bir bağla birbirimize bağlı olduğumuz için birliğimizi beraberliğimizi hiçbir şeyin bozmasına müsaade etmeyiz, her bir teşkilat mensubumuz bizler için çok kıymetlidir “dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.