Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Teşekkürler Rize

AK parti Rize belediye başkan adayı Reşat Kasap Yapmış olduğu yazılı açıklamada başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın 21 Martta ki mitingine muhteşem katılımdan dolayı Rizeli hemşerilerinin teşekkür etti

Rize Cumhuriyet Meydanı, başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ana-baba ocağına gelip hemşerileri ile buluştuğu 21 Mart 2014 Cuma günü, tarihi anlara tanıklık etmiştir.  Milli iradeye, dış bağlantıları da olan çeşitli saldırıların yapıldığı bu süreçte diklenmeden dik duran, bizlerin emanetine, milli iradeye, sahip çıkan liderimiz, başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı coşkuyla karşılayan 10 binlere partim, teşkilatım ve şahsım adına teşekkür ederim.  Cumhuriyet meydanı ve meydana giremeyen binlerce hemşerimiz başbakanımıza, milli iradeye sahip çıkarak O’na olan sevgisini bir kez daha ortaya koymuştur.

Rize’miz misafirperverliğini göstermiş ve evladına sahip çıkmıştır. Bu coşku 30 Mart seçimlerindeki sonucun belli olduğunun da bir göstergesidir. Başbakanımızın söylediği gibi 30 Mart seçimlerinde AK Parti Rize’ de alacağı yüksek oy oranı ile Türkiye’de birinci olarak kendi evladına ve milli iradeye olan teveccühünü gösterecektir.

Rize’mizin uzun zamandır yine kendi evladından beklediği Rize havalimanı müjdesinin de verildiği mitingde başbakanımız Rize için hazırladığımız on numara projelerin takip ve destekçisi olacağını söyleyerek bizleri onurlandırmış ve çalışma azmimizi arttırmıştır.

Salarha tüneli, Cumhuriyet meydanı, timya vadisi, güney çevre yolu ikinci etabı, belediye blokları, Gündoğdu doğu park, fener batı park, Isırlık mesire alanı, Rize çay çarşısı, İslam kültür merkezi ve 30 Marttan sonra uygulamaya koyacağımız birçok projenin destek ve takipçisi olacağını cumhuriyet meydanında on binlerce hemşerisine müjdeleyen başbakanımız Rize’nin kendisi açısından özel bir yere sahip olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Rize’nin her projesi ile ilgilenen bir dünya liderine karşı 30 Martta Rize’mizin de gereğini yaparak Rize de bir oy rekoru kıracağına inancım tamdır. Bu vesile ile mitinge katılan, Rize’mizin evladına, milli iradeye sahip çıkan on binlerce hemşerime şükranlarımı sunarım…

                                                                                                       Prof Dr. Reşat KASAP

                                                                        AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.