Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

TATİLİMİZİ, YAYLAMIZI BIRAKIP SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ak Parti Rize İl Başkan Yardımcıları İsmail Kosif, Mehmet Şehitoğlu, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü İshak Alim, Atmeydanı Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Ak Parti Rize İl Başkan Yardımcıları İsmail Kosif, Mehmet Şehitoğlu, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Belediye Başkan Vekili Sultan Yılmaz, Belediye Başkanı Özel Kalem Müdürü İshak Alim, Atmeydanı Mahallesi Dosma camisinde Atmeydanı mahallesi sakinleriyle  birlikte sabah namazı kıldıktan sonra  yapılan kahvaltının ardından mahalleliyle  istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Yapılan kahvaltının ardından  Atmeydanı Mahallesi  Muhtarı Fatih İslamoğlu ve Ak Parti Atmeydanı Mahalle Sorumlusu Muhammet Ayhan öncellikle Sayın Milletvekili Hasan Karal  başta olmak üzere  mahallerini ziyarete gelen herkese teşekkür ederek ve mahallenin temel sorunları hakkında bilgi verdiler.

 Mahalle halkıyla bir araya gelen Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, ” Bugün burada mübarek Cuma gününde hep birlikte sabah namazımızı eda ettik, Allah kabul eylesin. Bizi bir arada tutan birlik ve beraberliğimiz ve Sıla-i Rahimlerimizdir. Yapmış olduğumuz ziyaretlerle  hem beraberliğimizi pekiştiriyoruz hem de sorunları yerinde tespit etmiş oluyoruz. Bundan sonrada ziyaretlerimiz devam edecektir” dedi.

Başkan Türüt’ün ardından bir konuşma gerçekleştiren Rize Milletvekili Hasan Karal,” “Benimde gençlik yıllarımın önemli bir kısmı bu güzel mahallemizde geçmiştir. Bizim için bütün mahallelerimiz önemlidir. Sayın Belediye başkanımız Reşat Kasap ve partimizin İlçe başkanı, İl başkan Yardımcılıları ile bu sabah sizlerle beraber olmaktan son derece mutluyuz. Teşkilat olarak bu gibi sabah programlarımıza yerel seçim çalışmalarımız nedeniyle ara vermiştik. Artık bundan böyle bu toplantılarımıza tüm mahalle ve köylerimizde devam edeceğiz. Meclis bu yıl henüz tatile girmedi. Torba kanun adıyla bilinen kanunlarının çıkarılması nedeniyle çalışmalarımız devam ediyor. Haftanın, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri meclis çalışmalarında bulunma zarureti dışında kalan diğer haftanın 4 gününde çoğunlukla Rize’de sizlerle birlikteyim. Bu sabah hep birlikte yapmış olduğumuz kahvaltılı istişare ve sizleri dinleme toplantımızda ben ve Belediye Başkanımız, teşkilat mensuplarımız, mahalle muhtarımız ve siz değerli mahalle halkımıza yönelik devam eden hizmetlerimizin ve olması gereken hizmetleri sizlerden dinlemek ve en kısa zamanda çözümlerini yerine getirmek bizlerin görevidir. Bir hafta sonra Türkiye Cumhuriyeti tarihinde ilk defa halkımız seçimle Cumhurbaşkanını seçecek. Bu demokrasimizin gelişmesi açısından tarihi bir olaydır. Cumhuriyet kurulduktan sonra hiç arada vermeden 12 yıl Türkiye’yi büyük bir başarı ile yöneten Rizeli bir başbakan dan sonra, şimdi de inşallah birinci turda kesin sonucu alacağız ve Rizeli Cumhurbaşkanını seçeceğiz.O nedenle tüm Türkiye için önemli olan bu seçim Rizeliler için çok daha önemlidir. 30 Mart 2014 yerel yönetim seçimlerinde elde ettiğimiz Türkiye birinciliği oyumuzun çok daha üstünde bir oy yüzdesiyle işimizi, gücümüzü, tatilimizi, yaylamızı seçim sonrasına barakacağız ve sandıklara koşacağız, sandıklara sahip çıkacağız, seçim sabahında Yeni Türkiye zaferini inşallah hep birlikte yaşayacağız.” dedi.

Ziyaret yapılan istişare toplantısın ardından sona erdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.