Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

RİZE’Yİ YİNE BİRİNCİ YAPARAK TÜM TÜRKİYE’YE BİR MESAJ VERELİM

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi çalışmalarına devam eden Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve yönetimi ,Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap ve Başkan yardımcıları, Belediye meclis üyeleri ile birlikte Eski orta camiinde sabah namazını eda ettikten sonra esnaflarla ve vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltı programının ardından çalışmalarını sürdüren Başkan Türüt ve Yönetimi Cuma namazını Ak Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve İl Genel Meclis Başkanı Muhammed Avcı ve Belediye Başkanı Reşat Kasap’ın  katılımıyla Gündoğdu Merkez Camiinde kılarak Hamidiye Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Rize Milletvekili Hasan Karal ve Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Hamidiye mahallesinde esnaf ziyaretlerinden sonra çay bahçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek  vatandaşların sorunlarını dinledi. Karal, Hamidiye mahallesinde Rize’deki yatırımları vatandaşlara aktardı ve  Rize’deki temel sorunların nedenleri ile ilgili açıklamalar yaptı. Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi hemşerilerinden Başbakan ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan için oy istedi. Karal, bu seçimin diğer seçimlerden farklı olduğuna değinerek, “Bu seçim partilerin değil halkın seçimidir. Rize’nin evladına diğer illerden farklı olarak rekor bir oyla sahip çıkmamız gerekir. Rize’yi yine birinci yaparak tüm Türkiye’ye bir mesaj verelim”  dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.