Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Rize’ye Yeni Kompleks

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Binalarının Olacağı Kompleks İnşaatının 2015 Yılında Tamamlanacağını Söyledi.

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal Aile ve Sosyal Politikalar il müdürlüklerinin AK Parti iktidarları döneminde yaptığı hizmetlerle çok aktif hale geldiğini belirterek; “Rize’de de Aile Ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz hükümetimizin sosyal destekli politikaları sayesinde pek çok vatandaşımıza hizmet vermektedir. Müdürlük binamızın zamanla yetersiz hale gelmeye başladığını müşahede ettik. Bunun için yaptığımız çalışmalarda  sona gelmiş bulunuyoruz. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü binası yapım işi ihale aşamasına geldi ve 6 Mart 2013 tarihinde ihalesi yapılacak. 2015 yılı sonunda hizmete girdiğinde kuruluşlar böylece tek çatı altında toplanmış olacak. Böylece vatandaşlarımızın hizmet alması çok daha hızlı ve kaliteli olması sağlanmış olacak ”dedi.

Öte yandan Paşakuyu mahallesinde yapılacak olan hizmet binasının zemin katıyla birlikte dört kattan oluşacağı, İçerisinde İl Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, Çocuk Evi Koordinasyon Merkezi Müdürlüğü ile 120 kişilik konferans salonunun yer alacağı öğrenildi. Yapımı bir buçuk yılda tamamlanması planlanan bina Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bütçesinden yaptırılacak.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.