Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

RİZE’YE HARİKALAR DİYARI GELİYOR

Ak Parti Rize Belediye Başkan Adayı Reşat Kasap, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlara, Rize’de gençlerin ve çocukların vakitlerini güzel bir şekilde geçirebilecekleri “Harikalar Diyarı” projesini tanıttı.

Genç ve çocukların kötü alışkanlıklardan uzak durmasını ve güvenli bir ortamda vakit geçirmesini sağlayacak olan projesini anlatan Kasap, vatandaşların isteği ve arzuları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

ÇOCUKLARINIZ BİZE EMANET

Kuracak oldukları “Harikalar Diyarı”nın her yaştan insana hitap edeceğini belirten Kasap, “Rize’de vatandaşlarla yaptığımız görüş alışverişlerinde çocukların ve gençlerin rahatlıkla ve güvenle eğlenebilecekleri bir mekana ihtiyaç olduğu tespitini yaptık. Bu kapsamda geliştirdiğimiz “Harikalar Diyarı” adlı eğlence merkezi projemiz özellikle ailelerin çocuklarını güvenle gönderebilecekleri bir yer olacaktır. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzaklaştırmak ve güvenli ortamlarda vakit geçirmelerini sağlamak en büyük görevlerimizden birisidir” dedi.

AÇIK YÜZME HAVUZU VE SU KAYDIRAĞI

Yaz aylarında vatandaşların denizden yeterince istifade edemediğini ifade eden Kasap, ailelerin güvenli bir ortamda rahatlıkla gelebilecekleri yüzme havuzunun proje içerisine dahil olduğunu belirtti.

İçerisinde çocuklar için havuz ve su kaydırakları olacağını kaydeden Kasap, “Küçük çocuklarımızın yüzmeyi öğrenebilecekleri yerlerimiz maalesef az sayıdadır. Bunun için çocukların faydalanabileceği derinliği az olan çocuk yüzme havuzu inşa edeceğiz. Anne ve babalar çocuklarını güvenle eğlendirebileceklerdir. Gençlerimize yönelik olarak da su kaydırakları tasarladık. Sıcak yaz günlerinde stres atabilecekleri, arkadaşlarıyla güzel vakit geçirebilecekleri aqua park niteliğinde su kaydıraklarında eğlenebileceklerdir. Her yaştan insana hizmet verebilecek bu tesis Rize’nin yaz aylarındaki en uğrak mekanlarından biri olacaktır” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.