Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

RİZELİ BAYRAMPAŞA BELEDİYE BAŞKANI’NDAN MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ZİYARET

İstanbul Bayrampaşa’nın Rizeli Belediye Başkanı Atilla Aydıner Rize’ye düzenlemiş olduğu ziyaretleri kapsamında Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

Rizeli Başkan Aydıner’i Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’ün il dışında olmasından dolayı Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Eyüpoğlu karşıladı.

Gerçekleşen ziyarette Merkez İlçe Başkanlığı not defterine bazı notlar aktaran Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner “Baba ocağı yeşil Rize’miz beni her ziyaretimde mutlu etmiştir. Dünya lideri sevgili Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu bu partide siyaset yapmaktan gurur duyduğumu ifade etmek isterim. Ak Parti Bayrampaşa kurucu İlçe Başkanı olarak partilerimizin bir okul olduğunu da asla unutmamamız gerekir. Parti teşkilatımızın Rize Merkez İlçe Başkanını, Yönetim Kurulu üyelerini Kadın kollarını, Gençlik kollarını köy ve mahalle başkanlarını başarılarından dolayı tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim” dedi.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı  Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Eyüpoğlu, nazik davetinden dolayı Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner’e teşekkür etti. Eyüpoğlu, sayın Belediye Başkanımız Atilla Aydıner bu ziyaretiyle bizi onurlandırmıştır, kendisine tekrar teşekkür ederim. Bayrampaşa’da Rizeli bir Belediye Başkanımızın olması da ayrıca bizi mutlu ediyor” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.