Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

RİZE SANDIKLARINA SAHİP ÇIKIYOR

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nın yapmış olduğu çalışma ile 22 Haziran Pazar günü Türkiye geneli tüm Ak Parti teşkilatları sandığa sahip çıkıyoruz sloganıyla saat 14.00 ‘te oy kullandıkları mahalle, köy, beldelerde sandık yönetimiyle bir araya geldi.

Ak Parti Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı’nın yapmış olduğu çalışma neticesinde Türkiye geneli Ak Parti teşkilatları saat 14.00 ‘te oy kullandıkları mahalle, köy, beldelerde sandık yönetimleriyle bir araya gelerek sandığa sahip çıktıklarını gösterdiler.

Ak Parti Rize Merkez İlçe teşkilatı olarak  tüm mahalle, köy ve beldelerde İl Yönetim kurulu üyeleri, Kadın kolları, Gençlik Kolları, Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Mahalle,Köy ve Belde başkanları oy kullandıkları sandık bölgesinde bir araya geldi.Gerçekleşen toplantılarda sandık yönetim kurullarında eksik varsa eksiklerin giderilmesi, Seçimde görev alacak Sandık Kurulu Üyeleri ve Müşahitlerin belirleme çalışmaları, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesi seçmen ziyaretlerinin planlanması  konularına değinildi.

Merkez İlçe Teşkilatı, seçim öncesinde yapılan bu çalışmanın yerinde olduğunu dile getirerek, sandık yönetiminin önemine dikkat çekti. Yapılan seçim çalışmalarının bir bütün olduğunu ancak  seçimin sandıkta kazanıldığını bu yüzden sandık hakimiyetinin gerekli olduğunu belirtti.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.