Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI’NA ATANAN MURAT SADETTİN TÜRÜT GÖREVE BAŞLADI

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim’in Rize Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne atanmasıyla boşalan Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı’na yapılan atamayla Ak Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Ak Parti Rize Merkez İlçe Koordinatörü Murat Sadettin Türüt, Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı oldu. Türüt bugün itibariyle resmi olarak görevine başladı.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim’in Rize Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü’ne getirilmesiyle  boşalan Merkez İlçe Başkanlığı’na  yapılan atama neticesinde  Ak Parti Genel Merkez tarafından  Ankara’ya davet edilen İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Rize Merkez İlçe Koordinatörü M. Sadettin Türüt, Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığı Mazbatasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Süleyman Soylu’dan aldı. Mazbatasını aldıktan sonra Rize’ye gelen Sadettin Türüt, Merkez İlçe Başkanlığı makamında ziyaretçilerini karşılayarak göreve başladı.

Yapılan ziyaretlerden memnuniyetini dile getiren Merkez İlçe Başkanı Türüt,”  Millete hizmet yolunda gecesini gündüzüne katarak hareket eden bir partide bizde hizmet için varız, bize  tevdi edilen görevi en iyi şekilde yerine getirmek boynumuzun borcudur. Merkez İlçe Teşkilatımızla birlik ve beraberlik içinde inşallah bu görevi başarılı bir şekilde yürüteceğiz” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.