Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Reşat Kasap’tan kadınlar günü kutlama mesajı

Müminler için en güzel örnek Sevgili Peygamberimizdir. O, hanımlara karşı daima sevgi, saygı, hoşgörü ve anlayış göstermiş, bırakın dövmeyi; hanımlara karşı hiçbir zaman kaba davranmamış; hep güler yüzlü olmuştur. Dolayısıyla Peygamberimizin hanımlara karşı gösterdiği bu tavır, hepimiz için örnek olmalıdır. Yaşamın her alanında varlıklarıyla bizleri onurlandıran, değerlerimizin yaşatılmasında sergiledikleri özveri ve dayanışmayla her türlü takdire şayan olan kadınlarımız, geleceğe güvenle bakmamızın ilk şartıdır.

Aile kurumunun temel taşı, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucu, şefkatin, fedakarlığın ve özverinin sembolü olan kadınların hayatın bütün alanlarına ektin bir şekilde katılmalarına imkan sağlayacak şartları hazırlamak kadın erkek herkesin ortak sorumluluğudur.

Kadınlarımız; Analarımız, bacılarımız, hayatımızın yarısı hatta çok daha fazla değerlerimizi ifade eden bir varlıktır. Ülkemizin gelişmesinde ve çağdaşlaşmasında büyük emekleri bulunan kadınlarımız, toplumsal ve ekonomik yaşamdaki gelişmelerin en temel öğesidir. Türk kadını, toplumumuzun yapısını güçlendirip, şekillendirerek, aile birliğinin en önemli unsuru olarak daima özverinin, sevginin kaynağı olmuştur.

            Doğumdan ölüme kadar her hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlar, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde, saygıdeğer kadınlarımıza sağlık ve mutluluk dolu bir gelecek dilerim.

                                                                                                                                                                                                                                                                   Prof. Dr. Reşat Kasap

                                                                                AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.