Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

ÖZ GIDA İŞ SENDİKASI’NDAN BAŞKAN TÜRÜT’E ZİYARET

Öz Gıda İş Sendikası Rize Şubesi Başkanı Tevfik Ali Hançeroğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’ü makamında ziyaret etti.

“Vira Bismillah” diyerek göreve başlayan  Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, ziyaretçilerini makamında ağırlamaya başladı.

Başkan Türüt’e yeni görevinde başarılar dilemek için Rize Şubesi Öz Gıda İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri “Hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu. Sendika Yönetim Kurulu üyeleri , Türüt’e  Rize’de yapmış oldukları sendikal faaliyetlerden bilgi vererek yeni görevinde başarılar diledi.

Yapılan ziyaretlerden memnuniyetini dile getiren Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Öz Gıda İş Sendikası Rize Şubesi  Başkanı Tevfik Ali Hançeroğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Sendikaların ve Sivil toplum kuruluşlarının demokrasinin yerel ve genelde güçlenmesi için şart olduğunu söyleyerek , bu konuda son yıllarda gelişmeler yaşandığını dile getirdi. Bir toplumun gelişmesi için bu kuruluşlara ihtiyaç olduğunu belirtti.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.