Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MÜSİAD’DAN BAŞKAN TÜRÜT’E ZİYARET

MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut DABAK ve beraberindeki MÜSİAD Üyeleri Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’ü makamında ziyaret etti.

MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut DABAK ve beraberindeki MÜSİAD Üyeleri Sadettin Türüt’e yeni görevinde başarılar dileyerek “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Gerçekleşen ziyarette Rize Şube Başkanı Mahmut DABAK, Müsiad’ın Rize’de yapmış olduğu çalışmalar konusunda Başkan Türüt’e bilgilendirmede bulundu.

  Başkan Türüt, Sivil toplum kuruluşları için; Toplumumuzun gelişmesi adına Sivil toplum kuruluşlarına gereken önemin verilmesi gerekir. Bu kurumlar proje üreten, sorunlara çözüm arayan, bilimsel araştırmalar yapan, hizmet eden ve barışçıl bir yapıya sahiptir. Sektörün güçlü ve zayıf yönlerini önündeki fırsatları ve sektörü tehdit eden unsurları belirleyerek, sektörün kalkınma stratejisi belirlenmesi açısından STK’lar önemli oluşumlardır. Bizde gereken önemi vererek , her zaman sivil toplum kuruluşlarıyla istişare halinde olacağız” dedi.

Ziyaretçilerini makamında ağırlayan Türüt, MÜSİAD Rize Şube Başkanı Mahmut DABAK ve beraberindeki MÜSİAD Üyeleri’ne yapmış oldukları ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.