Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MİLLETVEKİLİ AVCI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı , AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ile birlikte Anadolu Ajansı Rize Şubesi temsilcileri ile Olay53 internet haber portalı ile Rize Olay Gazetesi ve 2 Mart Gazetesi sahiplerini ziyaret  ederek, Pehlivantaşı Kalkandere Yolu Şantiyesi ve yol güzergahında incelemelerde bulundu.

Anadolu Ajansı Rize Şubesi temsilcisi Muhittin Sandıkçı ve ekibini yeni ofislerinde ziyaret eden Milletvekili Avcı ve İlçe Başkanı Ak, hayırlı olsun temennilerini  ilettiler.

Pehlivantaşı Kalkandere Yolu Şantiyesi ve yol güzergahında incelemelerde bulunan Milletvekili Muhammed Avcı ve İlçe Başkanı Burak Ak şantiye şefi ile  Karayolları Rize 103. Şube Şefi Ercan Çiçek’ten projenin mevcut durumuyla ilgili detaylı bilgi aldı. Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere Yolu kuzey-güney istikametindedir. Proje Başı Km:0+000 Rize Otogardan   başlayıp Km:18+520 Kalkandere İlçe Girişinde son bulmaktadır. Güzergah toplam uzunluğu 18,5 Km’dir.

Vekil Avcı “Şehrimizin her bir bölgesi bizim için çok değerli yatırımlarımızı tek tek takip edip, yerinde incelemeler gerçekleştiriyoruz. Dün Salarha Beldemizdeki TOKİ konutlarını inceledik. Bugün de Pehlivantaşı Kalkandere Yolu ile ilgili brifing alarak yerinde gözlemler gerçekleştirdik. Biz bu bölgeyi çok önemsiyoruz. Hızlı bir şekilde burayı bitirmemiz lazım burası bizim gelişim vadimiz. Rize’de bir taraftan Salarha Vadisi bir taraftan bu vadi bizim gelişim vadimizdir. Bu iki vadiyi  şehir merkezine  entegre etmeyi düşünüyoruz. Entegre edebilmemiz için bu yolların şehirle buluşması gerekiyor.”dedi.

Pehlivantaşı Kalkandere Yolu incelemesinin ardından Milletvekili Avcı ve İlçe Başkanı Ak  Olay53 internet haber portalı ile Rize Olay Gazetesi ve 2 Mart Gazetesi sahiplerine ziyarette bulundular.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.