Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MİLLETVEKİLİ AVCI: “HER ZAMAN SAHADA MİLLETİMİZLE BİRLİKTEYİZ”

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ile birlikte esnaf ziyareti yaparak vatandaşlarla bir araya geldi.

AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ve İl-İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Fener mahallesi ve Tophane mahallesinde esnafları ziyaret ederek görüş, öneri ve taleplerini dinledi. Yaptığı ziyaretlerde esnafla çay içip sohbet etme imkânı bulan Avcı, Rize’deki ve Türkiye’deki konularla ilgili vatandaşların sorularını yanıtladı.

AK Parti teşkilatları olarak her fırsatta sahada olduklarını belirten Milletvekili Avcı: “ Ankara’daki mesaimiz ne kadar yoğun olsa da memleketimizdeki çalışmalarımızı asla eksik bırakmıyoruz. Bir ayağımız Ankara’da diğer ayağımız ise her zaman Rize’dedir. İlimizde olduğumuz süre zarfında yoğun bir tempo içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Esnaf ziyaretlerimizle, vatandaşlarımızla buluşarak ettiğimiz hasbihallerle, kimi zaman ise kurum ve kuruluşlarda gerçekleştirdiğimiz toplantılar sonucunda ilimiz ve vatandaşlarımız için en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Özellikle bu ziyaretlerde ve toplantılarımızda vatandaşlarımızın görüş, öneri ve taleplerini kendilerinden dinleme fırsatı bulduğumuzdan bu sorunları yerinde tespit etme ve çözüme kavuşturma imkânı sağlıyor. Bu çözümlerin sonucunda vatandaşımızın mutluluğu bizim de mutluluğumuz oluyor. Yaptığımız ziyaretlerde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın bizlere karşı göstermiş oldukları ilgi ve alakadan ötürü hepsine çok teşekkür ediyorum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.