Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MİLLETVEKİLİ AVCI ESNAF ZİYARETİNDE BULUNDU

AK Parti Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ile birlikte Eminettin Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulundu.

Ankara’daki mesaisinin ardından Rize de esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Burak Ak ile birlikte Eminettin mahallesinde gönüllere dokunmaya devam etti.

AK Parti’nin başarılı siyasetinin altında daima halkla ortak akıl ve istişarenin yattığını ifade eden Milletvekili Avcı, “20 yıldır iktidarda olmamızın tek nedeni halkımıza sağladığımız hizmet ve güven bağıdır. Gönülden siyaset yaparak partimiz bu günlere geldi. Daima halkının ve esnafının yanında saf tutan bir anlayışımız var. Bugün de Ankara’daki yoğun mesaimizin ardından Eminettin mahallemizde esnaflarımızla birlikteyiz. Bizlerden beklentilerini ve taleplerini yerinde dinleyerek ortak bir akılla çözüm üretmek için çalışıyoruz” dedi.

Dinamik, her zaman sahada gönülden gönüle köprüler kurarak çalışmalarına devam ettiklerini belirten Başkan Ak “AK Parti teşkilatları olarak bizler vatandaşımızın ve esnafımızın derdiyle dertlenen mutluluğuyla ise işimize daha çok şevkle sarılan teşkilatlarız. Milletine aşık bir liderle 20 yıl önce çıktığımız bu yolda misyonumuzdan taviz vermeyerek aynı şekilde devam ediyoruz. Bugün Eminettin Mahallemizde Milletvekilimiz Sayın Muhammed Avcı ile birlikte esnaflarımızla bir araya geldik. Esnafımızın taleplerini ve bizlerden beklentilerini sorduk. Taleplere uygun çözümler üreterek esnafımıza yardımcı olmaya çalıştık” dedi.

Yapılan ziyaretlerde Milletvekili Avcı ve Başkan Burak Ak’a İlçe Başkan Yardımcıları eşlik etti.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.