Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Millete Hizmet için Yarışıyoruz

Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı, Müftü Mahallesi Seçim İrtibat Bürosunun Açılışında Yaptığı Konuşmada, AK Parti’nin İnsan Odaklı, Millete Hizmet Etme Yarışı İçinde Olduğunu Belirterek AK Parti Hükümetinin Türk Siyasi Hayatına ve Hizmetlerine Kalite Getirdiğini söyledi.

Rize’deki programı kapsamında çalışmalarına devam eden Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı Müftü Mahallesi seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı. Açılışa Milletvekilleri Hasan Karal, Nusret Bayraktar, İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Reşat Kasap ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

            Bakan Yazıcı AK Parti’nin millete hizmet etme yarışı içerisinde yaptığı çalışmalarla Türk siyasi hayatına kalite getirdiğini, Türkiye’nin bütün sorunlarına el atarak hiç bir sorunu göz ardı etmediklerini belirterek şunları söyledi; “Rize’ye ve Rizelilere yakışır bir şekilde tempolu bir şekilde seçim kampanyası yürütüyoruz. Türk siyasi hayatında AK Parti var olduğu günden buyana siyasete ve hizmetlere hem kalite hem de standart getirmiş ayrıca insan odaklı siyaset anlayışımız ile halkla hükümetin gündemi birleşmiştir.  Yerel yöneticilerimiz bölgede ki insanımızı soluğu nefesi olmuştur. Böyle bir hizmet anlayışımız var. Bu anlamda da kadrolarımız yeniliyoruz. Bu AK Parti içerisinde bir hizmet ve bayrak yarışıdır. Millete hizmet etme yarışıdır. Dolayısıyla ürettiğimiz hizmetin kalitesi, niteliği kadar insanımızın hayatını kolaylaştırdığı ölçüde ortaya çıkacak memnuniyet bütün kadroların paylaşacağı ortak değerdir. Bu doğrultuda Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’nin bütün sorunlarına el atarak çözüm üretmek sureti ile hiç bir sorunu göz ardı etmeden Türkiye’yi yüklenerek 3 Kasım 2002’den bugüne geldik” dedi.

Toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir anlayış içerisinde hareket ederek, farklılıkların toplumu geliştiren önemli bir unsur ve zenginlik olarak gördüklerini ifade eden Bakan Yazıcı, ayrımcılık yapmadan milletin verdiği yetki ve güvenle çalıştıklarını belirtti. Ayrıca “Yerel düzeyde yetki verdiğimiz belediye başkanlarımız ve belediye meclis üyelerimiz vatandaşlarımızın sorunlarını odaklanmak sureti ile gece gündüz demeden koşturuyor. Durmak yok yola devam diyoruz. Ayrımcı bir tavır içerisinde olmadığımız ifade ederek, her şey Türkiye için diyoruz. Bu vatan hepimizin. Hükümetimiz ve belediyelerimiz aziz milletimizin seçimlerde ortaya koyduğu destekle sağlanan güven ve istikrarı temsil ediyor” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.