Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇEDEN TİCARET VE SANAYİ ODASINA ZİYARET

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim Merkez İlçe Yönetimi İle Birlikte Rize Ticaret ve Sanayi Odasını Ziyaret Etti.

             Gerçekleşen ziyarette Rize Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu İshak Alim ve Yönetimine Rize’de siyaset yapmanın zorluğundan bahsederek bulunmuş oldukları görevde ve yaklaşan seçimlerde başarılar diledi.

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim Ticaret ve Sanayi Odalarının çok önemli görevler ifa ettiğini belirterek “bizleri makamında sıcak bir karşılama ile buyur eden Ticaret odası Başkanımıza  teşekkür ediyoruz. Hepimizin bildiği gibi bir şehrin yatırım faktörüne önemli etken sağlayan kuruluş Ticaret odalarıdır. Merkez İlçe Teşkilatı olarak bizler üzerimize düşen görevi her zaman yapmaya hazırız. Rize’nin çıkarları doğrultusunda el ele verip çalışmalıyız ” dedi.

                Başkan Şaban Aziz Karamehmetoğlu’nun Rize’de yapımı planlanan projeler hakkında detaylı bilgi verdiği ziyarette Başkan ALİM “ Rize’de siyasi irade olsun, sivil toplum kuruluşlarımız ve halkımız olsun, hep birlikte elele vererek Rize’mizi, gerçekleşen ve ilerde gerçekleşecek güzel yatırımlarla bir cazibe merkezi haline getirmek için gayret sarf etmeliyiz” şeklinde konuştu.

                Yaklaşık iki saat süren ziyaret çeşitli konuların değerlendirilmesinin ardından son buldu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.