Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE’DEN BAĞDATLI MAHALLESİNE ZİYARET

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve yönetim kurulu üyeleri Bağdatlı mahallesini ziyaret etti.

Kılınan sabah namazının ardından Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve yönetimi, Bağdatlı Mahallesi Başkanı Adnan Derman  ve yönetimi, Bağdatlı mahallesi muhtarı Halit Besim Tavil ve mahalle sakinlerinin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen ziyarette Mahalle başkanı Adnan Derman  ,  mahalle muhtarı Halit Besim Tavil, mahalle sandık kurulu üyeleri, sandık müşahitleri ve vatandaşlarla buluşan Alim ”  Bizler Merkez İlçe Başkanlığı olarak, Rize merkezde bulunan köy ve mahallelerimizi yerinde ziyaret ederek her türlü sorunu  tespit edip karşılıklı fikir alışverişiyle inşallah çözmüş olacağız “dedi. Alim, Bağdatlı mahallesindeki konuşmasında  “biz bu davaya gönül vermiş insanlarız biz birlikte olduktan sonra birlikte çalıştıktan sonra bizi kimse yıkamaz yardımlaşma ve dayanışma bir toplumun gelişmesi için en güzel vesiledir.”ifadelerini kullandı

Bağdatlı Mahalle Başkanı Adnan Derman ,Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve beraberindeki teşkilat yönetiminin ziyaretinden çok memnun kaldığını belirterek,  bu tür ziyaretlerin yerel yönetimler için çok önemli olduğuna dikkat çekti.

Alim, “bu tür ziyaretlerle milletten kopuk bir yönetim olmaktansa milletle iç içe olmayı hedefliyoruz ayak basmadık yer bırakmayacağız ifadesini kullanmıştık sözümüzde duruyoruz ve ziyaretlerimize tam gaz devam ediyoruz” dedi. Birlik ve beraberliğe olan inancımız ve sizlerin desteğiyle, pozitif enerjinizle çalışmalarımızı daha iyi yürüteceğiz ifadelerine yer verdi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.