Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇEDEN AK KADINLARA DESTEK

AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanlığı yardıma muhtaç çocuklar için kurban bayramı öncesi her yıl düzenlemiş olduğu kermesi Fevzi Çakmak caddesi Doktorlar Sitesi yanında düzenledi. Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt ve yönetimi kermesi ziyaret ederek destek verdi.Türüt ziyarette ” Herkes bütçesi kadar çocuklarımız için elinden geleni yapmalı, ilimizdeki bu tür organizasyonlara daha fazla destek vermeliyiz” dedi.

Kermesten elde edilen gelirin yardıma muhtaç çocuklar için kullanılacağını söyleyen AK Parti Rize İl Kadın Kolları Başkanı Nuran Alim, “Bizler her sene bu organizasyonu düzenleyerek, ilimizde yardıma muhtaç olan ailelere karınca kararınca elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz. Ak Kadınlar olarak, her zaman çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Çocuklarımız için yapmış olduğumuz bu organizasyona herkesi bekliyoruz” dedi.

 Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, AK Parti Rize Kadın kollarının yapmış olduğu bu organizasyonun takdire şayan olduğunu belirterek; “İlimizdeki yardıma muhtaç çocuklar için yapılan bu çalışma her yıl düzenlenmektedir.Tüm duyarlı vatandaşlarımızı bu kermese bekliyoruz. Herkes bütçesi kadar çocuklarımız için elinden geleni yapmalı, ilimizdeki bu tür organizasyonlara daha fazla destek vermeliyiz” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.