Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE’DE MAHALLE- KÖY ZİYARETLERİ HIZ KESMİYOR

Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak ÂLİM ve Yönetim Kurulu üyeleri Köy, Mahalle ziyaretleri kapsamında Merkez İlçeye bağlı Engindere Mahallesini ziyaret etti.

Kılınan Sabah Namazının ardından Merkez İlçe Başkanı İshak ÂLİM ve Yönetimi Engindere Mahallesi Başkanı Selçuk MAVİ ve Yönetimi, Sandık Kurulu üyeleri, Engindere Mahallesi Gençlik Kolları Başkanı Taner ALAÇAM ve Engindere Mahallesi Muhtarı Mustafa MAVİ ile beraber kahvaltılı toplantı gerçekleştirdi.

                Engindere Mahallesi Başkanı , yönetim Kurulu Üyeleri ve Sandık Kurulu Üyeleri ile yaklaşık 3 saat süren toplantıda konuşan Engindere Mahallesi Başkanı, mahalle hakkında Merkez İlçe Başkanı İshak ALİM’e bilgi verdi. Selçuk MAVİ: “Biz, yönetimdeki arkadaşlarla güzel bir ekip olduk. Bizler Engindere Mahallesi’nin kalitesinin daha da yüksek olması için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Mahallemizi ziyarete gelen Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerine yönetimim adına teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Merkez İlçe Başkanı İshak ÂLİM ise konuşmasının başında “Her cuma sabahı bir Mahalle ya da Köy ziyareti yapmaya devam ediyoruz. Bu anlamda, bu haftaki toplantımızı Engindere mahallemizde gerçekleştirmekteyiz. Teşkilat olmanın güzelliği bir aile olmaktan geçiyor. Aileler, birlikte olduğu sürece birbirine olan bağlılıkları artar. Bu toplantılarımızın sürekli olması teşkilatımızın gücünü arttırmaktadır. Mahalle ve Köy ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz, bizler gücümüzü teşkilatlarımızdan alıyoruz, teşkilatımızın değerli temsilcileri olan mahalle başkanlarımıza ve yönetimlerindeki çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak ÂLİM konuşmasının sonunda ise: “Merkez İlçe Başkanlığı olarak göreve geldiğimizden bu yana sürdürdüğümüz teşkilat ziyaretlerimiz bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra, görevimiz süresince de devam edecektir. Biz, sadece seçim zamanları Mahalle veya Köy başkanlarımızın yanında olmadığımızı, aksine her an her zaman beraber olduğumuzu vurgulayarak, bu teşkilatın başarılı olması için gece gündüz çalışmaktayız. Bizimle beraber bu uzun maratonda yol alan değerli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.