Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Merkez İlçe yönetimi sabah Müftü Mahallesi Berat caminde kılınan sabah namazının ardından Müftü mahallesi sakinleriyle bir araya geldi .

Yoğun  seçim sürecinin ardından ziyaretlerine kaldığı yerden devam eden Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri:” Birlik ve beraberliğimiz her zaman bakidir. Yönetim olarak halkımızla her zaman iç içe olduk bundan sonrada aynı şekilde devam edecektir. Bizi bir arada tutan sıla-i rahimlerimizdir. Merkez İlçe yönetimi olarak ayak basmadık yer bırakmayacağız anlayışla hareket etmekteyiz bu minvalde de ziyaretlerimiz devam edecektir” ifadelerine yer verdiler.

Müftü Mahallesine yapılan ziyaretin ardından Çaykent Belediyesi’ni ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri Çaykent belde Belediye Başkanı Hasan Kara’yı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Yapılan ziyaretten memnun kaldığını belirten  Çaykent belde Belediye Başkanı Hasan Kara Merkez İlçe Yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Çaykent ziyaretinden sonra Muradiye Belde Belediye Başkanı Musa Süreyya Balcı’yı makamında ziyaret eden yönetim kurulu üyeleri Musa Süreyya Balcı’yı tebrik ederek yeni görevinde halka hizmet yolunda başarılar diledi. Başkan Balcı ise yapılan ziyaretten dolayı Merkez İlçe yönetimine teşekkür ederek,  “halka hizmet için varız, Beldemiz için en iyiyi hedefliyoruz” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.