Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN TOPHANE MAHALLESİNE ZİYARET

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Tophane Mahallesi teşkilatını ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette tophane Mahallesi teşkilatı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve yönetimine, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Yardımcısı Mustafa Altay eşlik etti.

Taşçıoğlu camisinde kılınan sabah namazının ardından Tophane Mahallesi başkanı Hasan koçali, yönetim kurulu üyeleri, sandık kurulu üyelerinin de katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıda mahalledeki sıkıntılar hakkında merkez ilçe teşkilatına bilgi veren koçali “  Sabahın erken saatleri olmasına rağmen mahallemizi ziyarete gelen Merkez İlçe Başkanımız İshak Alim ve Belediye Başkanımız Sayın Halil Bakırcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Merkez İlçe Teşkilatının organize ettiği toplantıya katılan Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı Rize Belediyesi Başkanlığı tarafından Tophane mahallesinde yapılan yatırımlar hakkında mahalle sakinleri ile fikir alışverişi gerçekleştirirken, mahalleli tarafından gelen soruları yanıtladı ve mahallelere yönelik yapılması muhtemel yeni yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

Gerçekleşen Ziyarette konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı İshak Alim “ Mahalle ve Köy teşkilatlarımızı yerinde ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu anlamda bu haftaki ziyaretimiz de Tophane mahallemizin başkanı ve yönetimiyle bir arya geldik. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen bizleri karşılayan Mahalle başkanımız ve yönetimine teşekkür ederim. Bizleri bu güzel ziyaretimizde eşlik ettikleri için Belediye başkanımız Halil Bakırcı ve Yardımcısı Mustafa Altay’a şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.