Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN PEHLİVAN MAHALLESİNE ZİYARET

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak ALİM beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Pehlivan Mahallesi teşkilatını ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Pehlivan Mahallesi teşkilatı ve mahalle sakinleri ile bir araya gelen Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve yönetimine, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Yardımcısı Mustafa Altay eşlik etti.

Pehlivan Mahallesi camisinde kılınan sabah namazının ardından Pehlivan Mahallesi başkanı Adnan Menderes Uzun, yönetim kurulu üyeleri, sandık kurulu üyeleri ve Pehlivan mahallesi muhtarı Hüseyin Dal’ında katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıda Pehlivan Mahallesi başkanı Adnan Menderes mahalledeki sıkıntılar hakkında merkez ilçe teşkilatına bilgi veren Uzun “  Ben ve yönetimimdeki arkadaşlar Pehlivan mahallesinin kalitesinin dahada yüksek olması için üzerimize düşen görevi fazlasıyla yapmaya çalışıyoruz. Sabahın erken saatleri olmasına rağmen mahallemizi ziyarete gelen Merkez İlçe Başkanımız İshak Alim ve Belediye Başkanımız Sayın Halil Bakırcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Merkez İlçe Teşkilatının organize ettiği toplantıya katılan Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı Rize Belediyesi Başkanlığı tarafından Pehlivan mahallesinde yapılan yatırımlar hakkında mahalle sakinleri ile fikir alışverişi gerçekleştirirken, mahalleli tarafından gelen soruları yanıtladı ve mahallelere yönelik yapılması muhtemel yeni yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

Gerçekleşen Ziyarette konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı İshak Alim “ Her Cuma sabahı bir köy yada mahalle ziyareti yapmaya devam ediyoruz. Bu anlamda bu haftaki toplantımızı pehlivan mahallemizde gerçekleştirmekteyiz. Bu toplantıların sürekli olması teşkilatımızın gücünü artırmaktadır. Mahalle ve köy ziyaretlerimize ara vermeden devam ediyoruz. Teşkilatımızın değerli temsilcileri olan mahalle ve köy başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Bizleri bu güzel ziyaretimizde eşlik ettikleri için Belediye başkanımız Halil Bakırcı ve Yardımcısı Mustafa Altay’a teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.