Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN KAVAKLI MAHALLESİNE ZİYARET

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Kavaklı Mahallesi Teşkilatını ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Kavaklı Mahallesi Teşkilatı ve Mahalle sakinleri ile bir araya gelen Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve Yönetimine, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Yardımcısı Mustafa Altay eşlik etti.

Kavaklı Mahallesi Camisinde kılınan sabah namazının ardından Kavaklı Mahallesi Başkanı Ömer Mollaömeroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Kavaklı Mahallesi Muhtarı İhsan Mollaömeroğlu’nunda katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıda Kavaklı Mahallesindeki sorunlar hakkında Merkez İlçe Teşkilatına bilgi veren Mollaömeroğlu “ Sabahın erken saatleri olmasına rağmen Mahallemizi ziyarete gelen Merkez İlçe Başkanımız İshak Alim ve Belediye Başkanımız Sayın Halil Bakırcı’ya teşekkür ediyorum” dedi.

Merkez İlçe Teşkilatının organize ettiği toplantıya katılan Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize Belediyesi Başkanlığı tarafından Kavaklı Mahallesinde yapılan yatırımlar hakkında Mahalle sakinleri ile fikir alışverişi gerçekleştirirken, Mahalleli tarafından gelen soruları yanıtladı ve Mahallelere yönelik yapılması muhtemel yeni yatırımlar hakkında bilgiler aktardı.

Gerçekleşen Ziyarette konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı İshak Alim “Her Cuma sabahı bir Köy yada Mahalle ziyareti yapmaya devam ediyoruz. Bu anlamda bu haftaki toplantımızı Kavaklı Mahallemizde gerçekleştirmekteyiz. Teşkilatımızın değerli temsilcileri olan Mahalle ve Köy Başkanlarımıza şahsım ve Teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Bu güzel ziyaretimizde bizlere eşlik ettikleri için Belediye Başkanımız Halil Bakırcı ve Yardımcısı Mustafa Altay’a da teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.