Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATINDAN KALE MAHALLESİNE ZİYARET

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve Yönetim kurulu üyeleri Mahalle ve köy ziyaretlerine devam ediyor.

Gerçekleşen ziyarette mahalleli ile bir araya gelen Merkez İlçe Başkanı İshak Alime başta yönetimi olmak üzere Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’da eşlik etti.

Mahalle başkanı  Mustafa Ekşi, mahalle muhtarı Hasan Zerdeci, mahalle sandık kurulu üyeleri, sandık müşahitleri ve vatandaşlarla buluşan Alim ”  Bizler Merkez İlçe Başkanlığı olarak, Rize merkezde bulunan köy ve mahallelerimizi  yerinde ziyeret etmeye devam edeçeğiz”  dedi.

Gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan Alim ” yaklaşan seçimler münasebeti ile önceden düzenlediğimiz mahalle ve köy ziyaretlerimizi biraz daha kapsamlı ve daha ivmeli olarak devam ettirme kararı aldık. Bu nedenle çıkmış olduğumuz bu güzel yolculuğun bugün de Kale durağındayız. Bizlere bu güzel ziyaretimizde eşlik ettikleri için belediye başkanımız Halil Bakırcı’ya teşekkürlerimi sunarken, böylesine güzel bir hazırlıkla bizleri karşıladığınız için siz değerli Kale mahallesi sakinlerine de teşekkürü bir borç biliyorum. Bizler Merkez İlçe Başkanlığı olarak Rize Merkezde bulunan köy ve mahallelerimizde ayak basmadık yer bırakmayacağız. Teşkilatımız ve vatandaşımız ile buluşup, varsa problemleri yerinde inceleyip gereken çözümler için uğraş vereceğiz” şeklinde konuştu.

Konuşmasına devam eden Alim ” mahallelerimizde bulunan sandık yönetim kurulu ve sandık müşahiti olan arkadaşlarımızın tıpkı bu sabah olduğu gibi günün ilk ışıklarıyla beraber seçim günü de aynı heyecan ve arzu ile görevlerinin başına gideceğini biliyoruz. Teşkilatlarımızın bu uyum ve koordinasyonu Dünya’nın en büyük teşkilatı olmayı beraberinde getiriyor ve bu teşkilat her geçen gün halkın teveccühünü kazanıp, var olan oy oranımızı günden güne arttırıyor” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.