Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak ALİM ve yönetimi göreve geldikleri günden bu yana dur durak bilmiyorlar.

                     AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak ALİM Rize merkez ve mahalleler ile birlikte belde ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

                Önceki gün Rize Merkeze bağlı Muradiye beldesine konuk olan ALİM ve yönetimi, burada vatandaşlar ile buluşarak bazı temaslarda bulundular.

                ALİM ve yönetimi sabahın erken saatlerinde Muradiye beldesi Heleke camiinde eda ettikleri sabah namazının ardından Ak Parti Muradiye belde binasına giderek teşkilat mensupları ile buluştular.

AK Parti Muradiye belde binasında gerçekleşen toplantıda Muradiye belde belediye başkanı Hüseyin Çakar, belde belediye meclis üyeleri, Muradiye belde gençlik kolları başkanı Osman BALIKCILAR’ın yanı sıra Muradiyeli vatandaşlar da katıldı.

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyetini dile getiren Muradiye belde başkanı Selim GÜNEŞLİ belde teşkilat çalışmaları hakkında ilçe başkanı ve yönetimine bilgi verdi.

                Buluşmada duygu ve düşüncelerini belirten AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak ALİM ” sorumluluk alanımızdaki bütün bölgelere giderek, vatandaşımız ile kucaklaşıp varsa problemleri yerinde görüp çözüm yollarını masaya yatırmak için yola çıktık. Rize’mizin birçok bölgesinde daha önce sağlamış olduğumuz temaslar ve almış olduğumuz pozitif reaksiyonlar bizleri hizmet yolunda tempoya sevk etmektedir” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.