Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI MAHALLE VE KÖY ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Ak Parti Rize Merkez İlçe Teşkilatının organize ettiği Mahalle ve Köy ziyaretleri yoğun katılımlarla ara vermeden devam ediyor.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim Başkanlığında geçtiğimiz hafta sonu Ekmekçiler Mahallesi, Yemişlik Köyü ve Topkaya Köyü ziyaret edildi.

Merkez İlçe Başkanı Alim ve ekibi, Ekmekçiler Mahallesi Başkanı Yunus Emre Sevimli ve yönetimi, Yemişlik Köyü Başkanı Recep Birinci ve Yönetimi, Topkaya Köyü Başkanı Yunus Sarı ve yönetimini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

Merkezde mahalle ziyaretlerini devam ettirdiklerini, mahalle teşkilatları ile bir araya geldiklerini belirten Alim, mahalle ziyaretlerinin dışında köy ve belde ziyaretlerini de sürdürdüklerini söyledi.

Merkez İlçe Başkanı Alim ve yönetimi Köy ziyaretleri kapsamında teşkilatlarımızın durumunu ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde görmek istediklerini belirtti. Sorunları yerinde görüp sağlıklı sonuca varacaklarını söyledi.!

Alim “Sorunları yerinde görüp, tespit ettiğimiz zaman eminiz ki daha sağlıklı sonuçlara ulaşırız. Hizmet üretmek için çalışıyoruz ve yapılması gereken de budur. Hizmet üretirken de halkın içinde olmak, vatandaşın talepleri doğrultusunda hizmetler üretmek gerekir. Teşkilat olarak bize düşen vatandaşın yanında olmak, bire bir görüşmek derdini dinlemek, sıkıntısını çözmek, acısını, hüznünü, mutluluğunu paylaşmaktır. Mahalle ve Köylerimizi sadece seçim zamanında hatırlamadığımızı bu yüzdende Merkez İlçe Teşkilatı olarak Merkez İlçemize bağlı 64 Mahalle ve 62 Köyümüze sürekli ziyaretler gerçekleştiriyoruz. Halkımızın da buna karşılık olarak partimize karşı duydukları memnuniyetlerini partimize üye olarak gösterdiklerini gözlemliyoruz ” ifadelerini kullandı.

 

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.