Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI MAHALLE VE KÖY BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Merkez İlçeye Bağlı Köy ve Mahalle Başkanları İle Bir Araya Gelerek Bir Toplantı Gerçekleştirdi.

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleşen toplantıya AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar ve Merkez İlçe Koordinatörü Murat Saadettin TÜRÜT Katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlı İshak Alim ; “Mahalle ve Köy başkanlarımızın partimiz için çok değerli olduğunu belirterek; Merkez İlçe Teşkilatının her birim ve bireyiyle bu davaya yürekten inanarak gönlünü koyduğunu tıpkı sayın başbakanımızın dediği gibi hizmete sevdalı, aşık bir teşkilat olduğunu ifade etti.”

Merkez İlçe Başkanı İshak Alim “ Bildiğiniz üzere yerel seçimler yaklaşıyor. Bu noktada süre gelen çalışmalarımızı değerlendirmek ve önümüzdeki süreç için neler yapabileceğimizin istişaresini yapmak için bugün burada bir araya geldik. Aramızda göreve yeni gelmiş olan mahalle ve köy başkanlarımız var. Bu arkadaşlarımın görevlerini yeni almış olmalarına rağmen başarılı bir çizgi sergileyeceklerinden eminiz.  Sizler Mahalle ve Köy Başkanları olarak Sayın Başbakanımızın Köylerdeki, Mahallelerdeki temsilcilerisiniz. Bu anlayışla hareket ederek, çalışmalarımıza ara vermeden koordineli bir şekilde devam edeceğiz” dedi.

Toplantıya katılan AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın teşkilatçılık vurgusuna dikkat çekerek şunları söyledi. “Başbakanımızın samimiyetini mahalle ve köylerde vatandaşımıza anlatacak ve yansıtacak olanlar, siz değerli köy ve mahalle başkanlarımızdır. Partimizin başarısı hepimizin başarısıdır. Bu anlamda birlik ve beraberlik içerisinde önümüzdeki seçimlerden alnımızın akıyla büyük bir başarı elde edeceğimize inanıyorum” şeklinde konuştu.

İl Başkanı Hikmet Ayar’ın Merkez İlçe Teşkilatına gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür edip toplantıdan ayrılmasından sonra toplantıya devam eden Merkez İlçe Başkanı İshak Alim,  Mahalle ve Köy başkanlarına, sandık yönetim kurulu üyelerinin görevlerinde nelere dikkat etmesi konusunda bilgi verdi.

Yaklaşık üç saat süren toplantı karşılıklı soru cevap şeklinde devam ettikten sonra güncel konuların istişare edilmesinin ardından son buldu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.