Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI FATİH MAHALLESİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve Yönetim Kurulu Üyeleri Sabahın Erken Saatlerinde Merkeze İlçeye Bağlı Fatih Mahallesini Ziyaret Etti.

Kılınan sabah namazı sonrası AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve yönetimi, Fatih Mahalle Başkanı Hızır Oflu, yönetimi ve vatandaşlar ile birlikte sabah kahvaltısı yaptı.

Toplantıda konuşan Fatih Mahallesi başkanı Oflu “Mahallemizi ve yönetimimizi ziyarete gelen başkanımız İshak Alim’e ben ve yönetimim adına teşekkür ediyorum. Bu ziyaretleri genelde partimizin teşkilatla olan yakınlaşmasını, Rize’miz adına çok faydalı olduğunu bizati görmekteyiz. Başbakanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN bu hizmet yolculuğunda yanında olmaktan duyduğumuz mutluluğu tarif etmemiz imkânsızdır” dedi.

                Yaklaşık üç saat süren ziyaret sonrası duygu ve düşüncelerini belirten Merkez İlçe Başkanı Alim ” her cuma sabahı bir mahallemiz veya köyümüzü ziyaret edeceğiz, sözünü verdikten sonra ara vermeden ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bizler göreve geldiğimiz ilk günden bu yana, partimizin her kademesince vatandaşımızı ayağımıza getirmeyi değil, vatandaşımızın bizzat ayağına gitmeyi ilke edinmiş, varsa problemleri ve varsa çözüm önerilerini bizzat yerlerinde görüp dinlemeyi kendimize görev edinmişiz. Zaman ayırt etmeksizin, gerek sabahın erken saatlerinde gerek gece vaktinde vatandaşımızın ayağına gitmeye devam edeceğiz. Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’IN TÜRKİYE’DE il il yapmış olduğu ziyaretleri örnek alarak yerelde ulaşmadığımız mahalle ve köy kalmayana kadar devam ettireceğiz. Fatih mahallesi adına başkanımız Hızır Oflu ve değerli yönetimine gösterdikleri ilgiden dolayı şahsım ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.