Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE TEŞKİLATI DURMAK BİLMİYOR

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve Yönetimi Mahalle ve Köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim Başkanlığında geçtiğimiz hafta sonu Düzköy ve Ortapazar Köyü ziyaret edildi.

Gerçekleşen ziyarette Düzköy ve Ortapazar Köyü Teşkilatı ve Köy Sakinleri ile bir araya gelen İshak Alim ve Yönetimine Merkez İlçe İl Genel Meclis üyesi M. Aydın Bilsel de eşlik etti.

Merkez İlçe Teşkilatının organize ettiği ziyarete katılan ve bölgede yapılan yatırımlar hakkında bölge halkına bilgi veren Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi M. Aydın Bilsel ” Görevi üstlendiğimizden bugüne kadar Allaha şükürler olsun ki var gücümüzle köylerimize en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz.  Merkez İlçe Başkanımızın davetiyle köylerimizde yapmış olduğumuz ve bundan sonra yapacağımız yatırımlar hakkında köylerimizdeki vatandaşlarımıza bilgiler aktarmış oluyoruz” dedi. Yapılan Köy ziyaretlerinden memnuniyetini dile getiren Bilsel Merkez İlçe Başkanı ve Yönetimine teşekkür etti.

Mahalle ve Köy Teşkilatlarını yerinde ziyaret etmeye devam edeceklerini ifade eden Alim “Teşkilat olarak her zaman söylediğimiz gibi merkezde gidilmemiş yer bırakmayacağız inşallah. Merkezdeki 35 bin üyemizle, esnafımızla, STK’larımızla, köy ve mahalle sakinlerimizle Rize’miz için el ele vererek hizmet etme gayreti içerisindeyiz. Ak Parti iktidarıyla birlikte ülkemizde olduğu gibi ilimizde de önemli hizmetler yapılmıştır. Bugün burada hemen yanı başımızda 18,5 KM uzunluğundaki Rize-Pehlivantaşı-Kalkandere yolu ve güney çevre yolunun da bitimiyle bu bölgemiz ciddi anlamda gelişme gösterecektir. Ak Parti iktidarıyla birlikte popülist politika yapılmayıp vatandaşın göremediği alt yapı hizmetlerine ciddi yatırımlar yapılmıştır. Yine birçok alanda cumhuriyet tarihinde yapılamayan hizmetler ak parti iktidarında yapılmıştır. Bu hizmetlerin devam etmesi için tüm teşkilat mensuplarımızla birlik beraberlik içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Köy Başkanları, ziyaretten ve özellikle İl Genel Meclis Üyesine direk olarak kendi köylerinde soru sorabilmelerinden dolayı Merkez İlçe Başkanı Sayın İshak Alim’e ve Sayın M. Aydın Bilsel’e teşekkürlerini sundular.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.