Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE MAHALLE ZİYARETLERİNE ARA VERMEDEN DEVAM EDİYOR

Ak Parti Rize Merkez İlçe başkanı İshak ALİM ve yönetim kurulu üyeleriyle beraber rize belediye başkan yardımcısı Mustafa ALTAY ile birlikte İslampaşa mahallesini ziyaret ettiler.

İslampaşa mahallesi merkez camiinde kılınan sabah namazının ardından İslampaşa Mahallesi başkanı Yıldırım ÇELİK ve yönetim kurulu üyeleri yanı sıra İslampaşa mahallesi muhtarı Esat Gürcüoğlu ‘nunda katıldığı bir toplantı gerçekleştirildi.

Gerçekleşen toplantıda İslampaşa mahallesi başkanı Yıldırım ÇELİK ” Biz herzaman yağmur demeden çamur demeden mahallemiz adına koşturmaktayız. Mahallemizin sıkıntılarını değerli büyüklerimize elimizden geldiği kadar iletmeye çalışıyoruz. Özellikle göreve geldiğinden bugüne kadar  mahalle ve köy  yönetimleriyle devamlı iç içe olan merkez ilçe yönetimi ve başkanımız İshak ALİM’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Toplantıya katılan Rize Belediye Başkan yardımcısı Mustafa ALTAY “ Biz belediye olarak her mahallemize  hizmet götürmek adına bütün birimlerimizle yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Merkez İlçe başkanımızın davetleriyle beraber mahalle başkanlarımızla sohbet havasında mahallelerde yapmış olduğumuz ve bundan sonra yapaçak olduğumuz yatırımlar hakkında mahalle sakinlerini haberdar ediyoruz” dedi. Yapılan mahalle ziyaretlerinden memnuniyetini dile getiren ALTAY Merkez İlçe başkanı ve yönetimine teşekkür etti.

Gerçekleşen toplantıyı değerlendiren Merkez İlçe başkanı İshak ALİM “ Teşkilatımızın her kademesinde olduğu gibi mahallelerimiz, il ve ilçe yönetimlerimiz arasında kardeşlik ve birlik duygusu hakimdir.Tüm teşkilatımızda baki olan ve baki kalacak olan bu hissiyat Ak Partiyi Dünya da bir numaralı teşkilat yapısına sahip kılmıştır. İslampaşa mahallemizin başkan ve yönetimiyle bir araya geldik. Teşkilat olmanın güzelliklerini her gittiğimiz mahalle ve köy de sıcak aile ortamıyla yaşıyoruz. Bu ortamı sağlayan değerli başkanımız ve yönetimine göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ederim “ dedi.

Yaklaşık iki saat süren toplantı karşılıklı fikir alışverişleri ve güncel konuların değerlendirilmesinin ardından son buldu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.