Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE İLE İLK İFTAR

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı İle ilk İftarını Gerçekleştirdi.

                Yeni oluşturulan merkez ilçe yönetimi ile Rize’nin müftü mahallesinde bir dinlenme tesisinde buluşan AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal ve AK Parti Rize İl Başkanı Hikmet Ayar, okunan ezan sonrası oruçlarını burada açtılar.

                AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu iftar buluşmasına AK Parti Rize İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim ve Yönetimi de katıldı.

                Gerçekleşen iftar yemeğinin ardından yeni oluşturulan yönetimin genç ve dinamik bireylerden oluştuğunu vurgulayan Karal ” böylesine güzel bir şekilde bizleri ağırladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. AK Parti teşkilatının mantalitesini kavramış, bizlerin bir partiden ziyade bir aile olduğu bilincine varmış bir merkez ilçe teşkilatımız var. Önümüzdeki seçim süreçlerinde sahaya çıkmak için hazır olan bir teşkilatımız var. Bu teşkilatımız aynı zamanda genç ve dinamik. Onlar kendilerine verilen görevi en iyi şekilde yerine getirecektir.Ben inanıyorum ki yarınlarımız bu günlerimizden daha aydınlık olacaktır” ifadelerini kullandı.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.