Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE ‘DEN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Pehlivan’ı makamında ziyaret ettiler.

                     Alim, AK Parti iktidarının gençlik ve spor alanında önemli icraatları olduğunun altını çizerek, bu icraatların hızlı bir şekilde devam edeceğini belirtti. Alim, konuşmasının devamında “Merkez İlçe Teşkilatı olarak bizlerin amacı Rize’yi sportif faaliyetlerde cazibe merkezi haline getirmek olacaktır. Bu anlamda Rize’de sportif alanda yapılacak olan her projede Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne destek vereceğiz” dedi.
                  Rize Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Halil Pehlivan ise Rize’de gerçekleştirilen yatırımlar noktasında kendilerine destek veren Merkez İlçe teşkilatına teşekkür ederek, “AK Parti iktidarından sonra hakikaten önemli yatırımlar yapıldı. Cumhuriyetin kuruluşundan Ak Parti iktidarı dönemine kadarki yatırımlar, AK Parti iktidarı döneminde üçe katlandı. Amacımız Rize’ye ve Rizeli gençlere tüm imkânlarımızı seferber ederek spor yapabilmelerine imkân sağlamaktır” ifadelerini kullandı.

 

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.