Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

AK PARTİ RİZE MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI SOKAK İFTARI GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı, Yalı Caddesinde iftar programı gerçekleştirdi.

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı, Yalı caddesinde yüzlerce esnaf ve vatandaşların yoğun katılım gösterdiği iftar programı düzenledi. Esnafların ve vatandaşların büyük ilgi gösterdiği iftar programına: AK Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Rize Milletvekili Muhammed Avcı, Merkez İlçe Başkanı Burak Ak, İl-İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, STK temsilcileri, esnaf ve vatandaşlar katıldı.

İftar öncesi kısa bir konuşma yapan Merkez İlçe Başkanı AK: “Huzur, bereket ve kardeşlik ayı olan Ramazan’da, hemen hemen her gün şehrin farklı noktalarında teşkilat mensuplarımızla birlikte halkımızla bir araya geliyoruz. Yemeğimizi bölüşüyor, muhabbetlerimizi paylaşıyoruz. Ramazan ayımızın bereketini, maneviyatını her vatandaşımızın sofrasında yaşıyor ve görüyoruz. Bu bereketli sofraları vatandaşlarımızla yaptığımız keyifli sohbetlerle zenginleştiriyoruz bu da bizleri çok mutlu ediyor” dedi.

İftarın gerçekleşmesinin ardından Koronavirüs salgınının Ramazan ayının üzerindeki olumsuz etkisinin bu yıl ortadan kalktığına değinen Milletvekili Avcı: “Malumunuz 2020’nin Mart ayından itibaren ülkemizde görülen Koronavirüs, bizleri toplu Ramazan iftarlarından alıkoymuştu. Çok şükür bu süreçleri geride bırakarak, artık gönül sofralarıyla, sokak iftarlarıyla vatandaşlarımızla ve esnafımızla bir araya geliyoruz. Özellikle koronavirüsten önce olduğu gibi bu yılda iftar ve sahurlarımızı vatandaşlarımızla birlikte gerçekleştirmeye özen gösterdik ve sonuç itibariyle Ramazan’ın ilk gününden itibaren hemen hemen her iftarımızı vatandaşımızla, esnafımızla gerçekleştirdik. Geriye kalan günlerde de hemşerilerimizle aynı sofralarda olacağız inşallah” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.