Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI MİRAÇ KANDİLİ KUTLAMA MESAJI

Recep ayının 27. gecesi olan Miraç Kandili’ne ulaştıran Rabbimize sonsuz hamdolsun.Peygamber Efendimizin (s.a.v) Mescid-i Harâm’dan Mescid-i Aksâ’ya oradan da Allah’ın huzuruna yükseldiği bu mukaddes gecenin hürmetine  Cenab-ı Hakk bizleri affı mağfiret eylesin. Bu müstesna gecelerin anlamını, maneviyatını en iyi şekilde idrak etmeyi rahmetinden, bereketinden yararlanmayı bizlere nasip eylesin. Hırslarımızdan nefsi hesaplarımızdan arınarak, beşeriyetten ibaret olmayan bu alemin manevi sırlarını çözmeyi bu gecelerin kutsiyetini tüm yaşantımıza hakim kılmayı Yüce Mevla’dan niyaz ederiz.

“Müminler ancak kardeştir” ayetinin sıcaklığına sığınarak, bu mübarek gecenin  zor günler geçirdiğimiz fakat gelecek adına umutlu olduğumuz şu günlerde İslam coğrafyasında zulüm altında yaşamını sürdürmeye çalışan Müslüman kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olmasını temenni ederiz.

 Tüm bu duygu ve düşüncelerle Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin. Ülkemiz üzerinde kirli hesapları olanlara fırsat vermesin. İslam Âleminin ve hemşerilerimizin Miraç Kandilini kutlar, hayırlara vesile olmasını dileriz.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.