Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI 23 NİSAN KUTLAMA MESAJI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluş yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun 98.yıldönümü ile Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlamaktayız. Aziz milletimizin kanıyla, canıyla yurdun dört bir tarafından cepheye koşarak verdiği kutsal mücadele sonucunda bugünlere gelmiş bulunuyoruz. Milletimizin sesinin,iradesinin  hakim kılındığı ve demokrasiye yansıdığı  Büyük Millet Meclisimiz,15 Temmuz hain darbe girişiminde bombalanarak etkisiz hale getirilmek istenmiştir . Milli iradenin hiçe sayılarak, vesayet odaklarının hakim kılınmaya çalışıldığı o karanlık gecede bu necip millet, geleceğini darbeci zihniyete karartmayacağını göstererek,adeta şehadete koşmuştur. Kahraman şehitlerimizi rahmetle ve şükranla anıyoruz. Bugün bu kadim coğrafyanın her bir karışı milletimizin her türlü zorlu süreçte  azim, kararlılığı, istiklal ve istikbal mücadelesi sonucu kazanılmıştır. Geçmişten bugüne ülkemiz çok zor dehlizlerden geçerek,  bu aşamalara gelmiştir. Vatan toprağımız üzerinde kirli ittifaklar sürekli baskın çıkmaya çalışarak, güçlü ve müreffeh  Türkiye’nin önünü kesmek istemiştir.Bizlere düşen ülkemiz üzerinde oynanmaya çalışan oyunlara şer ittifaklarına fırsat vermeden güven ve istikrar ortamının tesis edilmesine katkı sağlamak olmalıdır.

Tüm bu duygu ve düşüncelerle, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunda katkı sağlayan o günün zorlu şartlarında görev yapan üyelerimize şehit ve gazilerimize Cenab-ı Hakk’tan rahmet diliyor,   Rizeli vatandaşlarımızın ve tüm milletimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.