Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE BAŞKANI TÜRÜT’TEN KANDİL MESAJI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt Recep ayının 27. gecesi olan Miraç Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt mesajında; “ Alemlere rahmet olarak gönderilen Peygamber Efendimiz (S.A.V) bu gecede tüm insanlığı temsilen Cenab-ı Hakk’ın yüksek huzuruna çıkmıştır. Mübarek üç aylar içerisinde yer alan en önemli gecelerden biri olan bu gecenin hürmetine  Yüce Mevla kalbimizi karartan ruhumuzu daraltan bütün sıkıntılardan refaha kavuşmayı nasip etsin inşallah.  İlahi rahmet ve huzura erişmek için bizlere fırsat olarak sunulan bu gecelerin maneviyatını bütün yaşantımıza hakim kılarak, aramızdaki dargınlıkları kırgınlıkları bir kenara bırakmalıyız. Cenab-ı Hakk  kendisine yakınlığın en üstün derecesi olan Miraç gecesinde bizleri de rızasını kazandığı kullarından eylesin.

Bu müstesna gün ve gecelerin İslam coğrafyasında zulüm altında yaşayan kardeşlerimizin kurtuluşuna vesile olması dileğiyle, bu gece idrak edeceğimiz Miraç Kandili’ni tebrik ediyor,  bu anlamlı gecenin tüm İslam âlemine ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.