Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE BAŞKANI TÜRÜT BAYRAMLAŞMA TÖRENİNE KATILDI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt, Rize’de Cumhuriyet caddesinde düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Rize Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan çadırdaki bayramlaşma törenine, Rize Valisi Ersin Yazıcı,Adalet Bakanı Kenan İpek , AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal,Hikmet Ayar AK Parti Rize İl Başkanı Muhammed Avcı, İl Başkan yardımcıları, Kadın Kolları,İlçe Başkanları,Rize  eski milletvekilleri  Nusret Bayraktar, Abdulkadir Kart,Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap,İlçe Belediye Başkanları,Belde Belediye Başkanları, ÇAYKUR Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Karaman, İl Garnizon Komutanı Kıdemli Albay İsmet Cansaran ile daire amirleri ve diğer ilgililer ve vatandaşlar katıldı.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt: “Bayramların en güzel yanı birlik ve beraberlik içinde yaşanmasıdır bugün bu çadırda gördüğümüz tabloda milletçe bayramlara ve bayramlaşmaya verdiğimiz önemi gösteriyor. Bayramlar Allahü Teala’nın İnsanlara bahşettiği özel mağfiret günleridir.Bugünlerde kırgınlıkları dargınlıkları bir kenara bırakmalıyız. Yüce rabbim cümlemize bu güzel ve faziletli günün rahmetinden bereketinden istifade etmeyi nasip etsin” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.