Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MERKEZ İLÇE BAŞKANI SADETTİN TÜRÜT’TEN KANDİL MESAJI

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt Mübarek üç ayların ilk Perşembesini Cuma gününe bağlayan Regaip Kandili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt mesajında: Mübarek üç aylara ulaşmış bulunuyoruz. Recep ayının mukaddes günlerinden olan Regaip Kandiline ulaştıran Rabbimize hamdü senalar olsun. Bu mübarek ayın ve beraberinde getirdiği Regaib Kandilinin   birlik beraberliğimizin kuvvetlenmesini, Devletimize milletimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim. Bu aylar ve içinde barındırdığı bu mübarek geceler, Allah’ın rahmetinin bizlere bol bol ikram edildiği, mağfiretinin, lütuf ve kereminin üzerimize sağnak sağnak yağdığı zaman dilimleridir. Gecesi ve gündüzüyle üç aylar, hepimiz için nefis muhasebesiyle kendimizi kontrol etmemiz gereken bir dönemdir.Yardımlaşma, dayanışma duygularının öne çıktığı bu manevi gün ve geceleri iyi değerlendirmeliyiz. Bu manevi iklim içerisinde aramızdaki dargınlıkları, küskünlükleri bir kenara bırakarak hep birlikte milletimizin yararı ve toplumumuzun refahı için çalışmalıyız.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın Regaip Kandilini ve üç aylarını tebrik ediyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere kavuşmayı, bütün İslam aleminin ve insanlığın barış ve huzur içinde olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.