Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

MEMUR-SEN’DEN TÜRÜT’E ZİYARET

Memur-Sen Konfederasyonu Rize İl Başkanı Resul Usta ve Yönetim Kurulu Üyeleri Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Göreve başladığı andan itibaren ziyaretçi akınına uğrayan Başkan Türüt Memur – Sen Konfederasyonu Rize İl Başkanı Resul Usta’yı makamında ağırladı.

Gerçekleşen ziyarette  Resul Usta, Başkan Türüt’e  yeni görevinde başarılar dileyerek, “Bu görevi layıkıyla yerine getireceğine inanıyorum, Allah yar ve yardımcın olsun” dedi. Usta, Memur- Sen’in  vizyonu konusunda;” Memur – Sen özelde; üyelerinin ortak ekonomik, sosyal, kültürel, özlük, mesleki, hak ve menfaatlerini korumayı ve geliştirmeyi genelde ise; ülkemizde cereyan eden her türlü haksızlık ve hukuksuzluğa karşı çıkmayı temel amaç sayar. Bu amaçların gerçekleştirilmesinde evrensel insan haklarına ve Anayasaya dayanan demokratik, laik, sosyal adalet ve hukuk devleti anlayışı içinde çalışır. Bizde bu minvalde Rize’deki çalışmalarımızı yürütüyoruz “dedi.

Konukları ile bir süre sohbet eden Başkan Türüt, yapılan bu anlamlı ziyaret için Resul Usta ve yönetimine teşekkür etti. Türüt, Sivil Toplum Kuruluşları için; “Sivil toplum kuruluşları üstlendiği işlevler arasında, kamuoyu oluşturmak suretiyle, bireylerin taleplerini dile getirmesine ve dikkate alınmasına yardımcı olmakta ve gerek fert olarak gerekse kurumsal olmaları sebebiyle, çoğulcu bir toplum yapısının sağlanmasında önemli bir rol üstlenmektedir. Bizlerde Sivil toplum kuruluşları ile diyalog içinde olacağız” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.