Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Masa Başı Projeler Yapmıyoruz

Rize İçin ‘On Numara Projeleri’ Yarın Kamuoyu İle Paylaşacaklarını Belirten AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Prof.Dr. Reşat Kasap, Oturduğumuz Yerden Masa Başı Projeler Üretenler Gibi Değil Gerçekçi Uygulanabilir ve Rize’nin İhtiyaçlarına Dönük Projeler Ürettiklerini söyledi.

Rize’ye hizmet için geldiklerini ifade eden Prof.Dr. Kasap, “Rize’ye geldiğimiz günden bu yana bütün kamu kurum ve kuruluşlarını, sivil toplum örgütlerini, mahalleleri ve esnafı ziyaret ediyoruz. Rize’de tüm sektörlerde çalışanların görüşlerini ve önerileri alıyoruz. Seçim sonuna kadar yoğun tempoyla, güzel bir ekiple bu programımıza devam edeceğiz. 30 Mart sonrasında da aynı tempo ile Rize için çalışmalarımıza devam edeceğiz” şeklide konuştu.

Rize’yi geleceğe taşımak projeleri hazırlarken, yerinde incelemeler yaptıktan sonra konunun uzmanlarından görüş aldıklarını, izlenen bu yöntemle de yerel faaliyetleri ve ihtiyaçları yerinde tespit şansını bulduklarını söyleyen Kasap, “AK Parti 10 yıldır iktidarda olan bir parti, partimizin kültüründe masa başı, ezberci proje anlayışı yoktur.  Bizlerde bu anlayış doğrultusunda, hayalden uzak, uygulanabilir ve Rize’nin ihtiyaçlarına göre hazırladığımız resmi projelerimizi, yarın saat 09.30 yapacağımız tanıtım toplantısında kamuoyu ile paylaşacağız” şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.