Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

KENT KONSEYİ KADIN MECLİSİNDEN BAŞKAN TÜRÜT’E ZİYARET

Rize Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Hatice Semiz ve Yönetim Kurulu üyeleri AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’ü makamında ziyaret etti.

Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Hatice Semiz Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt’e  Kadın Meclisinin Rize’de yürütmüş olduğu çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kadın Meclisinin Kadınların kendi sorunlarına sahip çıkmaları için karar alma süreçlerine ve kentsel yaşamın her alanına katılımını sağlamak amacıyla; kadınların ve kadınlarla ilgili kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, siyasi parti, üniversite, meslek odaları ve sendika temsilcileri,  kadın muhtarlar ve meclis üyelerinin oluşturduğu demokratik bir yapı olarak çalıştığını aktardı. Semiz, Başkan Türüt’e yaklaşan seçim dönemindeki çalışmalarında başarılar diledi.

Merkez İlçe Başkanı Sadettin Türüt Kent Konseyi Kadın Meclis Başkanı Hatice Semiz ve yönetimine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Türüt: “Rize’de kadınların kent yaşamında kent vizyonunun, sürdürülebilir kalkınma, çevreye duyarlılık ve sosyal yardımlaşma gibi çalışmalarda aktif rol üstlenmesi demokrasinin gelişimine ciddi oranda katkı sağlamaktadır. Yürütmüş olduğunuz çalışmaları hakikaten önemsiyorum. Size ve yönetiminize çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.