Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Kendirli’de Bayrak Teslimi

Kendirli Belediyesi’nde devir teslim töreni gerçekleşti. 30 Mart Yerel seçimleri sonrasında Kendirli Belediyesi, Ak Parti Belediyeciliğiyle tanışacak. Belde Belediye binasında yapılan törenle birlikte Ak Parti Kendirli Belediye Başkanı Alaattin Serdar, resmen görevine başlamış oldu.

Kendirli için ‘’Bu Sefer Tamam’’ diyen Alaattin Serdar, yıllardır Ak Parti belediyeciliğiyle tanışamamış olan beldeyi, eski Belediye Başkanı Salih Uzun’dan teslim aldı.

    30 Mart Yerel seçimleri sonrasında Saadet Partisi’ne ait olan Kendirli Belediyesi, seçim sonuçlarının açıklanmasından sonra gerçekleşen devir teslim töreniyle birlikte Ak Parti’ye geçmiş oldu. Gerçekleştirilen devir teslim töreninde bir konuşma yapan Salih Uzun : ” On yıl hizmet verdiğim Kendirli Belediyesini onurla devrediyorum, Alaattin kardeşimi tebrik ederek başarılar dilerim. Bundan sonra yapılacak hizmetlerde elimden geldiği kadar kendisine destek olacağım ” şeklinde konuştu.

  Başbakan Erdoğan’a Kendirliyi kazanma sözü veren ve 1522 oyla seçimi kazanan Alaattin Serdar ise yaptığı konuşmada: ” 30 Mart Yerel seçimleri sonrasında Kendirli halkımızın iradesi sonucu teslim aldık. Halkımızın her zaman hizmetinde olacağım. Kendirli belediyemizi hep beraber kalkındıracağız. Bu süreçte desteklerinize ve dualarınıza ihtiyacımız var. Ayrıca beldemize on yıldır hizmet veren Salih kardeşimize çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Bu hizmet sürecinin beldemiz için hayırlı uğurlu olmasını Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.