Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Kendimizle Yarışıyoruz

Seçim Çalışmaları Kapsamında Esnaf Ziyaretlerine Devam Eden AK Parti Rize Belediye Başkan Adayı Prof Dr. Reşat Kasap; ” Biz Rize’de Kendimizle Yarışıyoruz. Rize’de alacağımız oyla Türkiye Rekoru Kırmak istiyoruz.” Dedi

Rize esnafını ziyaret eden ve onların sorunlarını dinleyen Prof Dr. Kasap Kasap’a ziyaretleri sırasında çok teşkilat mensubu katıldı. Yaklaşan yerel seçimler hakkında değerlendirmelerde bulunun Prof Dr. Kasap, Rize’de diğer belediye başkan adaylarına saygı duyduğunu ancak Rize’de rakip olarak yine kendilerini gördüklerini söyledi.

Prof. Dr. Reşat Kasap : “Yerel seçimlere 15 günden az bir süre kaldı. Biz Rize’de Rakip olarak kendimizi görüyoruz. Amacımız başbakanın baba ocağı olan Rize’de alabileceğimiz en yüksek oyu alıp Türkiye rekoru kırmaktır. Bizim ortaya koyduğumuz projelerden de anlaşılacağı gibi hizmet anlamında Rize’de bize rakip olacak bir muhalefet yok. Rakiplerimize saygı duyuyoruz ama biz onlardan ziyade kendimizle yarışıyoruz. Kendi oyumuzu daha yukarı çıkararak Türkiye’de bir rekora imza atmak istiyoruz. Yapılan son anketlere de baktığımız zaman bunu açıkça görüyoruz. İnşallah 30 Mart günü Türkiye’de aldığımız oy oranı ile birinci il olacağız.”  şeklinde konuştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.