Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

KASAP’TAN GÜNDOĞDU SU SPORLARI KÜLÜBÜNE ZİYARET

Ak Parti Rize Belediye Başkan Adayı Kasap, seçim çalışmaları kapsamında Gündoğdu Su Sporları Kulübü’nü ziyaret etti. Kulübün faaliyetleri hakkında bilgi alan Kasap, Gündoğdu Limanı’nda sporcuların antrenmanını izledi.

Gündoğdu Su Sporları Kulübü’nü yakından takip ettiğin söyleyen Kasap, “Rize’mizde böylesine başarılı bir spor kulübünün faaliyet gösteriyor olmasından dolayı çok mutluyuz. Sosyal ve sportif anlamdaki projelerimiz kapsamında su sporlarına da destek vereceğiz. Kulübün çalışmalarını yakından takip ediyorum. Türkiye genelinde ve milli seviyede başarılı sporcularımızı barındıran bir kulüp olması bizi mutlu ediyor. Gerek yöneticilerinin gerekse antrenörlerinin özverili çalışmaları sporcularımızın başarısında büyük bir yere sahiptir” dedi.

Kasap, projeleri arasında sahil düzenlemesinin olduğunu kaydederek, “Doğu Parkı sahil düzenlemesi kapsamında sahil şeridinde sosyal ve spor alanları inşa etmeyi planlıyoruz. Bu kapsamda amatör sporlar ve su sporları da gelişecektir. Projlerimiz geliştirmeye ve üretmeye yöneliktir. İnsanı temel alan fikirler üretme amacındayız. Sahil düzenlememizle birlikte çeşitli spor dalları Rize’e yaşatılıyor olacaktır” şeklinde konuştu.

Kendilerine daha çok destek verilmesi halinde başarı seviyelerinin artacağını vurgulayan Gündoğdu Su Sporları Kulübü Antrenörü Adnan İlhan, “Kano ve kürek dalında sporcularımız var. Türkiye’de ve milli seviyede birçok yarışmaya katılıyoruz. Sporcularımız için güzel bir antrenman alanımız var. Daha çok destek gelmesi halinde başarılarımız da artacaktır” ifadelerine yer verdi.

BÜYÜKKÖY’E ESNAFLA BULUŞTU

Ak Parti Büyükköy Belediye Başkan Adayı Mustafa Külünkoğlu’nu ziyaret eden ve vatandaşlarla sohbet eden Kasap, Büyükköy esnafını ziyaret etti.

Kasap burada yaptığı açıklamada, “Rize belediyesine getireceğimiz yeni anlayışla belde ve ilçelerle birlikte yardımlaşarak hareket edeceğiz. Büyükköy Rize’mizin güzel bir beldesidir. Rize belediyesi olarak imkanlarımız kapsamında yardımcı olacağız” dedi.

Büyükköy esnafını ziyaret eden Kasap, ardından Rize’ye dönerek Tuzcuğolu Memişağa Parkı’nda vatandaşlarla buluştu.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.