Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Karal’dan Orhon’a Teşekkür

AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal Merkez İlçe Danışma Toplantısında Yaptığı Konuşmada CHP Belediye Başkan Adayı Mine Orhon’un Asist Çağrı Merkezini Ziyareti Sırasında Sarf ettiği Güzel Cümleler İçin “Bu Düzeyli ve Nazik Davranışa Teşekkür Edilir” Dedi.

                Açılış konuşmasını Merkez ilçe başkanı İshak Alim’in yaptığı toplantıya Rize  Milletvekili Hasan Karal, il başkanı Hikmet Ayar, İl ve İlçe yönetimleri AK Parti Rize belediye başkan adayı Prof Dr. Reşat Kasap, Rize belediye başkanı Halil Bakırcı ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

                Merkez İlçe Başkanı İshak Alim’in yaptığı açılış konuşmasını ardından sözü alan İl Başkanı Hikmet Ayar, bu  seçimlerde Rize’nin en iyi  sonuçları alacağını, bu süreçte çok badire ve sıkıntılardan geçtiklerini belirterek, Yerel Seçimlerde en yüksek oyu almak  için var güçleri ile çalışmaları gerektiğini ifade etti.

    AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal merkez ilçe danışma meclisinde yaptığı konuşmada siyasetin seviyesinin aşağılara çekilmemesi gerektiğini söyleyerek, “Elbette ki muhalefet eleştirecektir yanlış bulduğu konuları dile getirecektir. Ama yeri geldiğinde de hakkı teslim eden muhalefet düzeyli muhalefet olur. Mesela CHP Rize belediye başkan adayı sayın mine Orhon’un çağrı merkezini ziyareti sırasında sarf ettiği sözleri basından takip ettim. Son derce düzeyli son derece nazik ve hakkı teslim eden bir bakış açısıyla meseleye yaklaşan sayın Orhon’a buradan teşekkürlerimi bildiriyorum. Bu tip davranışların ve beyanatların siyasetin seviyesini yükselttiğine inanıyorum” dedi.

Dünyanın en önemli seçimi

                Konuşmasına 30 mart 2014 seçimlerinin önemini anlatarak devam eden Karal, ” Bu seçim dünyanın en önemli seçimidir. Bu seçim Türkiye’nin geleceğinin seçimidir. Bu seçimde geleceğimizi oylayacağız. Tüm mazlum halklar Ortadoğu İslam coğrafyası gözlerini bu seçime dikmiştir. Ve Tayyip Erdoğan’ın bu seçimden zaferle çıkmasını beklemektedir. Teşkilatlarımızda bu seçime bu şuurla yaklaşmalı. Tüm kırgınlıkları dargınlıkları bir tarafa bırakarak Türkiye’nin geleceğin belirlemede aktif rol almalıdırlar. Ortadoğu karışık, şimdi de Ukrayna iç savaşa sürükleniyor. Şükürler olsun Türkiye güçlü hükümeti sayesinde pek çok olaydan yara almadan yoluna devam ediyor. Bu güçlü hükümet daha güçlenerek yoluna devam etmelidir. dedi.

Daha sonra il  genel meclisi  ve belediye  meclis adayları  sahneye  çağrılarak tanıtıldı.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.