Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Karal’dan Beldelere Tebrik Ziyareti

Yeni belediye başkanlarına tebrik ziyaretlerine devam eden AK Parti Rize Milletvekili Hasan Karal, Kendirli, Çaykent ve Muradiye beldelerini ziyaret ederek belediye başkanlarını tebrik etti.

AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal AK Parti il başkan yardımcıları; Savaş Tabak, İsmail Hakkı Şentürk, Murat Artan, Mehmet Şehitoğlu, Süleyman Razıoğlu ve il yönetim kurulu üyesi Sinan Oğur eşliğinde Kendirli belediye başkanı Alaattin Serdar’ı, Çaykent belediye başkanı Hasan Kara’yı ve Muradiye belediye başkanı Musa Süreyya Balcı’yı makamında ziyaret ederek tebrik etti.

Ziyaretlerine Kendirli belediye başkanı Allaattin Serdar’ı ziyaret ederek başlayan Karal burada yaptığı konuşmada kendirlinin öneminden bahsederek, “Kendirli kendine özgü çok önemli özellikleri olan bir beldemizdir. Türkiye’de siyasi hayat içersinde özel  bir yeri olan bir beldemizdir. İsmi ne kadar belde olsa da yapısı, içeriği ve muhtevası itibarı ile kendisinden belde olmanın ötesinde çok daha fazla söz ettiren bir beldemizdir. Başbakanımızın da özellikle kalbinin attığı bir yerdir. AK Parti’nin kurulduğu 2001 yılından bu yana her konusu  geçtiğinde bahsettiği bir yerdir burası. Ve başbakanımızın miting düzenlediği tek belde Kendirli beldesidir.  Bu tür özellikleri olan bir beldeyi bu seçimlerde partimizce kazanılmış olması bizi çok memnun etmiştir. İnşallah AK Parti belediyecilik anlayışını bu süreçte burada tecelli etmesi ve burada belediyemizin başarılı olma noktasında elimizden gelen gayreti ortaya koyacağız. Belediye başkanımız ve onun ekibi ile birlikte Kendirli’de özlenen ve beklenen hizmetleri imkânlar ölçüsünde gerçekleştirmenin gayreti içerisinde olacağız. Kendirlide yaşayan tüm hemşerilerime gönülden teşekkür ediyorum.” İfadelerini  kullandı.

Kendirli belediye başkanı Alaattin Serdar’da  konuşmasında ziyaretlerinde dolayı Hasan Karal’a teşekkür ederek şunları söyledi: “Kendirli  halkı sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘a gereken desteği vermiştir. Bizlerde belediye olarak Kendirli halkına hizmet etmek için elimizden gelen gayreti  göstereceğimize emin olabilir halkımız.”

Karal daha sonra Çaykent belediye başkanı Hasan Kara’yı  ardında da Muradiye belediye başkanı Musa Süreyya Balcı’yı ziyaret ederek  tebrik etti. Belediyelerin son durumu hakkında bilgi aldı.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.