Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

Karal: “Kolektif akıla önem veriyoruz”

Rize Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen “Rize İçin Güç Birliği Platformu” toplantısına katılan AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal, Kolektif akıla önem verdiklerini, sivili toplum kuruluşlarının görüşünün çok kıymetli olduğunu söyledi.

Rize Ticaret ve Sanayi odasından düzenlenen toplantıda konuşan Karal, Rize’de yapılan ve yapılması planlanan yatırımlar hakkında STK’larla görüş alış verişinde bulundu.

Karal, burada yaptığı konuşmada,  Rize’deki yatırımları yaparken ilgili STK’ların görüşüne önem verdiklerini belirterek, “Biz siyasiler olarak Rize’de yapılacak olan projelerle ilgili STK’ların görüşüne önem veriyoruz. Rizemizi daha iyi yerlere taşımak için yapacağımız bütün projelerde bundan önce olduğu gibi bundan sonrada STK’larla  uyum içerisinde çalışacağız. Kolektif akıla önem veriyoruz. Bütün STK’ların görüşü bizim için çok önemli ve değerli” şeklinde konuştu.

Toplantıya katılan STK başkanları ise siyasi yönetimle uyum içerisinde fikirlerine paylaştıklarını, önem verilmesinin üzerlerindeki sorumluluğu artırdığını vurgulayarak, Rize için proje üretmeye devam edeceklerini söylediler.

İki ayda bir Rize Ticaret Odasında düzenlenmen Rize için güç birliği platformu toplantısına AK Parti Rize milletvekili Hasan Karal, Rize Ticaret Odası Başkanı Şaban Aziz  Karamehmetoğlu, Rize Ticaret Borsası  Başkanı Mehmet  Erdoğan, Esnaf Ve Sanatkarlar Birliği Başkanı Muammer Atılgan, Rize Ziraat Odası  Başkanı  Nevzat Paliç, Rize Mali  Müşavirler Odası  Başkanı Muammer Berberoğlu, Memur-sen Başkanı  Resul Usta, RİSİAD Başkanı Yunuz Kotiloğlu, TÜMSİAD Başkanı Abdulbaki Fil, MÜSİAD Başkanı, Mahmut Dabak, Muhtarlar Derneği Başkanı Mustafa Erbaş, Rize Kent Konseyi  Başkanı, Hamit Turna, Metin  Topçu ve Mahmut Hantal  Katıldı.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.