Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

İLÇE BAŞKANI BURAK AK, HIZ KESMEDEN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı 7.Olağan Kongre sonrası göreve  gelen İlçe Başkanı Burak Ak ve yönetim kurulu üyeleri Merkeze bağlı 60 Köy 46 Mahalle içinde her hafta Pandemi koşullarını dikkate alarak bir dizi programlar gerçekleştiriyor.

Yapılan programlarda hem teşkilatları diri tutmak hem de vatandaşlarla bir araya gelip, istişareler yapılarak gerekli düzenlemeler gerçekleştiriliyor.

İlçe Başkanı Burak Ak “Hamdolsun çok güzel uyumlu, genç ve dinamik bir ekibe sahibiz, bu ekiple inşallah Rize’mizde çalınmadık kapı dokunulmadık  gönül bırakmayacağız. Bizim amacımız ekip olarak Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yük olarak değil, ondan yük alarak ilerlemek inşallah. Göreve geldiğimiz günden bu yana gerek köylerimizde gerekse mahallelerimizde yapmış olduğumuz programlarla teşkilatlarımızı yerinde ziyaret ettik, esnaflarımızla,vatandaşlarımızla hem hal olduk. Teşkilatlarımızı hep diri tutacak gerekli çalışmaları gerçekleştirdik. Hamdolsun bizim teşkilatlarımız hiçbir zaman rehavete düşmeyen sürekli dinamik bir yapıya sahip. Bugün bizim yapmış olduğumuz  bu çalışmalar yarın geleceğimizi şekillendirecek o yüzden daha müreffeh yarınlara ulaşmak için  üzerimizdeki sorumluluğun her zaman bilincindeyiz. Bu bilinçle  Pandemi koşullarının hassasiyeti içerisinde programlarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Bize tevdi edilen bu görevi en iyi ve en verimli şekilde yerine getirmek için Allah’ın izni ve nusretiyle   çalışmalarımızı 2023 hedeflerimize odaklı  ilk günkü aşkla sürdürmekteyiz.  Bizim işimiz gönül işi  halka hizmet Hakk’a hizmettir düsturuyla hareket etmekteyiz “dedi.

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.