Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanlığı

İLÇE BAŞKANI ALİM “2001 RUHUYLA ÇALIŞMALARIMIZA DEVAM EDİYORUZ”

AK Parti Rize Merkez İlçe Başkanı İshak Alim, Azaklıhoca, Beştepe, Çaycılar, Ortapazar, Selimiye, Topkaya, Uzunköy, Üçkaya, Yolüstü, Yeniselimiye , Pazarköy köy başkanları, yönetimi ve köy sakinleriyle bir araya geldi. İlçe Başkanı Alim’e köy ziyaretinde İlçe Başkan yardımcıları Tevfik Çakır, Hatice Er, İlçe Yönetim kurulu üyesi Ali Pursalı, Hakan Avcı, Zeynep Kara, ve İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Türüt eşlik etti.

Gerçekleşen ziyarette  köy başkanlarından köylerin temel sorunları hakkında bilgiler alan  İlçe Başkanı Alim yaptığı konuşmasında “Partimizin kurulduğu dönemdeki ruhu hep canlı tutarak, teşkilatımızın her kademesiyle istişarelerimize lokal toplantılarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bizim yorulmak gibi bir lüksümüz yok. Günde üç saat uykuyla yedi düvele karşı savaşan liderimiz Genel başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın söylemlerinde ifade ettiği gibi “Artık metal yorgunluğu yok, yeniden diriliş vakti”. Bizde 2001 ruhuyla çalışmalarımıza hız vererek, devam ediyoruz. AK Parti teşkilatları dünyanın en büyük siyasi teşkilatı olma özelliğini bu çalışma temposuyla kazanmıştır. Allah’a hamdolsun hiçbir zaman rehavete düşmeyen, sürekli canlı ve dinamik bir teşkilata sahibiz. Mahalle, köy, Belde başkanlarımız, yönetimlerimiz sandık kurullarımız asil, yedek ve müşahitlerimizin özverili çalışmaları neticesinde çok büyük bir aile olduk. Bizim aramızdaki kuvvetli gönül bağımızla  ülkemizin geleceğinin inşa edilmesinde her birimiz çok büyük paya sahip olmakla birlikte aynı zamanda da çok büyük sorumluluklara da sahibiz. Yarınlarımızın daha müreffeh ve geleceğimizin daha aydınlık olması için bugün bize düşen teşkilatçılık çalışmalarımıza ara vermeden devam etmek, elimizden gelenin fazlasını yapmak olmalıdır. Ülkemizin geçtiği bu zor süreçte bizde üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmakla mükellefiz. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum, Allah birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

Köylere gelen yatırımlar konusunda detaylı bilgilendirmelerde bulunan köy başkanlarının sorularını cevaplayan İl Genel Meclis Üyesi İbrahim Türüt,  çalışmaların hızlandırılması konusunda gereken tüm işlemlerin yapıldığını belirtti.

Program yapılan istişarelerle son buldu.

 

Burak AK
Ak Parti Rize Merkez İlçe Başkanı

Bu site DumanSoft web tasarım ajansı tarafından hazırlanmıştır.